Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem počítač nenalezl dvd mechaniku

Dobrý den , dnes rano jsem zapnul pc a do dvd mechaniky jsem vložil dvd čekal jsem ale nic se nedělo tak jsem otevřel složku tento počítač a v aní jsem mechaniku vůbec nenašel , zkoušel jsem odvirovat nastavit základní nastavení biosu a nic kyž restartnu pc tak tu mechaniku systém chvíli hledá ale nenajde , vůbec nechápu čím to může být.Děkuji za každou případnou odpověd , ještě pro upřesnění mám dvd mechaniku toshiba SD-R5272B 8x8x atapi

Zkus na sebe prásknout, co jsi před tím instaloval + to, co po tobě chce "2laak".
Protože, to že jsi ráno zapnul PC, a vložil do něj DVD, ještě nic neříká o tom, co jsi dělal den před tím.

tak den před tím jsem neinstaloval vůbec nic a už si ani nepamatuju když jsem naposled instaloval neco co by s tím mohlo souvisite , jo akorát v neděle jsem instaloval deamon tools ale ten jsem zkusil odinstalovat a nic a z toho co mi radí 2laak chápu asi tak 2 slova hehe