Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vypinani pc

ahoj vsem potreboval bych poradit koupil jsem si do pocitace novou grafickou kartu ati x1950xt a zdroj 500w fortron. problem je v tom ze kdyz chci hrat nejakou hru tak se mi vypne pocitac. myslel jsem si ze se neco prehriva ale tim to asi nebude dokoupil jsem si ruzny vetraky a chlazeni a porad se vypina. uz nevim co s tim prosim poradte nekdo co by to mohlo byt. pred touto investici bylo vse v uplnem poradku. za odpoved moc dekuji. pc: athlon 4000+ 2 gb ram 500w zdroj ati x1950xt

kdyz necham otevrene okno a je venku zima tak se to nevipne nikdy

Tohle vypada na tuhnuti severniho mostu. Ten prichlad. Taky zkontroluj, jestli nemas v BIOSu nastaven shutdown na teplotu CPU (50°C je u Athlona docela dost - sedi dobre chladic?). O "nevipne" se rozepisovat nebudu...