Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s rozlišením monitoru na notebooku

Zdravím lidičky, potřeboval bych poradit. Na notebooku mam nastavené rozlišení 1280x800. Když ale spustím aplikaci v menším rozlišení, tak se mi obraz automaticky nezvětší, ale zůstane jen výřez v tom daném rozlišení a okolo je černá barva. Neví někdo prosím, čím by to mohlo být a jak to vyřešit????????????????

Hlavně mi to vadí při hraní her, kdy musím zadat rozlišení 1280x800 aby obrazovka byla přes celou obrazovku. Notebook neni tak výkoný a pohodlnější by to bylo s menším rozlišením. Mám notebook toshiba s Dvoujádrovým procesorem intel a nějakou integrovanou grafárnou a nevím co s tím