Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Doporucte "nesvitivou" optickou mys

Viz title. Deska neumi vypinat napajeni PS/2 a resit to sitovym vypinacem neni mozne (HTPC /samohrajka/) z duvodu casoveho nahravani. Nejde o sviceni senzoru (laser nechcu), ale nablble opticke efekty na povrchu/boku/prdylce krysky. Ma predstava: ocaskova (staci nejaka levna) optika s kolcem pro PS/2 port, nejlepe stribrna. Mate neco v merku?

Dik, hodim si tam dotaz (trosku vyssi cena, nez jsem zamyslel, ale mokrosofti krysky jsou dost dobre).

BTW: mam tu v suplajzu nekolik novych Wheel Mouse Optical 1.1A (mysisko za kilo). Ta by jiste stacila (stribro si primyslim ;-)). Co do ni vlezt a "stipnout" LEDku, ktera sviti jak urvana z retezu?

Jo, určitě by LEDka měla jít vykuchat... Tu Wheel Mouse Optical 1.1A mám taky k notebooku, ale nedoporučil jsem ti ji právě jen kvůli tomu svícení LEDky. Ale než kupovat novou myš, tak ti tahle určitě službu taky udělá, když už ji máš v šuplíku.

1) Flip your mouse to its underside. Locate the label that has the PID number (Not the holographic label!). Use your Xacto blade to lift the label from one of its edges. Once you've got a part of the label, it is easy to peel off. (If you intend to replace the label, peel it half-way and use something to retain the half-peeled label.)
2) Use your Phillips head screwdriver and unscrew the screw in the hole
3) Slowly remove the white mouse covering by sliding the white covering towards you. Do it slowly, it should be fairly easy to slide open
4) Locate the PCB board and disconnect the cable from the board. Remove the board and locate the LED trace.
5) Heat up your soldering iron and use your desoldering tool to remove the LED. (If you don't have any experience on de-soldering, I reccomend you to look for solder wick and go on YouTube and look for a video demonstrating the usage of Solder Wick. Buying solder wick with the width of 0.075" is acceptable for this fix.)