Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Záznam spuštěných programů a dokumentů

Neznáte prosím nějaký program, který by ve Win XP dokázal zaznamenat všechy spuštěné programy, otevřené dokumenty a stránky, abych kdykoliv potom mohl všechno najednou zase spustit a nemusel pracně hledat, co všechno jse měl spuštěné, například když jsem upravoval stránky? Nemám na mysli několik pracovních ploch (ani hybernaci), protože když chci hrát nějakou hru, musím toho pozavírat co nejvíc. Děkuji za odpovědi.

Aha, to by asi chtělo nějaký prográmek, kde by byla možnost "uložit spuštěné" do nějakého logu a v případě potřeby by se to v tom prográmku zase načetlo ukončilo jiné spuštěné a spustilo. Také by se mi něco takového občas šiklo, že by se tam daly nadělat jakési "profily" "běžná práce", "hraní", "spuštěno minimálně-baterka"...
Dávám si tu odběry.

Našel jsem na netu tenhle program:
http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/zjed noduseni_prace/rychle_spousteni/program-launcher/
umí ale jen 5 programů v jedné skupině a neumí zavírat programy.
Zkouším to ještě udělat přes skript, zatím spouštím bat dávky s jednotlivými programy
přes WHS skript, protože přes bat nejde spustit víc programů najednou, ve WHS neumím
spouštet ne-WIN aplikace (třeba winamp). Kdyby někdo věděl jak to udělat jen ve WHS, tak napište.

Tu skupinu batáků spuštím WHS skriptem. Když chci všechno skončit, tak udělám jen jeden baťák(přes WHS ukončovat neumím) v kterým bude odpovídající počet příkazů taskkill(nebo lépe kill - ten se musí stáhnout)s parametry (jménem, lépe názvem okna) těch procesů, které jsem spustil "spouštěcí" sérií batáků.
Ten program HotkeyP(i ten Launcher) také jde použít, když se udělá baták na vypínání dané skupiny, tak je to ono.