Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vypnutí zobrazování klávesnice na LCD po startu OS-Vista Home

Zdravím,dostal se mi do ruky book Asus s OS Vista Home a po startu nemohu nikde vypnout zobrazení klávesnice na monitoru.U svých Ultimate jsem to vypnul,ale nevím už jak.Byl jsem v olvládacích panelech,,centrum usnadnění přístupu,ale nikde jsem nenašel deaktivaci.Ani manageru po spuštění nic není.Tak už nevím kde bych hledal.Dík za radu.

Press the Win + U keys together to launch the Ease of Access Center.

Then click on "Use the Computer without a mouse or keyboard" (most probably the 3rd option in the list).

Then on next page uncheck the box which says "Use On-Screen Keyboard".

Click Save button n ur done.