Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skusenosti s predajom domeny

Dobry den,
mam do konca aprila 2008 registrovanu domenu .com, ktoru by som chcel predat. Viem, ze na internete sa da najst dost stranok, kde sa daju predat domeny, ale kedze s tymto nemam vobec ziadne skusenosti a ani neviem ako treba postupovat, obraciam sa teda na vas aby ste mi poradili. Celkom sa mi pozdavala stranka www.sedo.com, kde sa da dat domena aj do aukcie. Ja by som chcel tiez nieco na tento sposob, ale zo SR/CR, aby som porozumel vsetkym podmienkam. :-) Viem, ze konkretne za moju domenu asi vela nedostanem, to vsak ani neocakavam. Viete mi poradit nejaku spolahlivu "sluzbu" zo SR alebo CR, s ktorou mate pripadne aj skusenosti? Ta spominana forma aukcie nie je nevyhnutnou podmienkou.
Dakujem.

Diky za tip. Viem, ze som to v povodnej otazke nespomenul, ale neexistuje aj nejaka sluzba, kde by sa dala predat domena bez poplatkov, pripadne za poplatok az v pripade, ak sa podari uspesne predat? Alebo to som uz moc naivny? :-)