Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Modrý monitor přitom PC funguje....

Nechápu. Po zapnutí PC mám už od počátku modrou obrazovku. Při načítání Win občas problikne s černou ale pak už jen a jen modrá. Vše zřejmě nabíhá, disky se normálně točí, vše fachá. ICQ normálně zatroubí a z jinýho počítače je vidět stav ON-line. Skype taky automaticky nastartuje a zahuláká. Jen je po celou dobu tmavě modrá obrazovka. Ani jeden nápis, žádná ikona ani lišta. Prostě nic jen modrá. Nejde se ani dostat do nouzového režimu. Je to hodně zlý?????::)

Že se může porouchat monitor, je to možný.
Že se může pokazit grafika, i tomu bych uvěřil.
Že může být vadný VGA kabel, inu stává se.
Ale že se nejde dostat do nouzového režimu, tak to mi hlava nebere, jak by to mohlo souviset.

Takže další upřesnění. Zkusil jsem monitor na jiným PC a funguje - UF. Horší je to, že na bedně nefunguje VGA výstup na monitor (při propjení přes DVI vše funguje OK) a taky nejde výstup připojení myši a klávesnice. Zkoušel jsem vyresetovat bios, ale nepomohlo to. To je asi deska v riti, co?