Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem USB Driver

Cau, na PC v praci Win 98 a kdyz dam do PC Flasdisk,tak nic!MA Flasdisk Kingston DataTraveler 2.0.Nemate nekdo Ovladac??Diky moc za pomoc a pokud muze tak na mail azfox@centrum.cz jeste jednou dik!

//edit:
Nainstaloval si tam spravny USB MIDI driver? http://www.yamahasynth.com/download/midi_driver.htm l
Predpokladam ze mas Windows XP (nie 64bit) tak instalujes ten V2.2.2
Potom budes moct pouzivat klavesy ako MIDI nastroj z prislusnych programov (z Cubase, alebo z MIDI editorov/sekvencerov apod).

A na CD dodanom s tymi klavesami by si mal mat aj program ktorym si budes moct presuvat pesnicky (zrejme ako midi subory) medzi klavesami a PC ten si tiez mozes nainstalovat.

A pozri si navod k tym klavesam, tam mas vsetko napisane (co spojit, co nainstalovat, a co potom stlacat). Ak nemas navod tak http://www.yamaha.com/yamahavgn/CDA/ContentDetail/M odelSeriesDetail/0,,CNTID%25253D28147%252526CTID%25 253D205200%252526RLTID%25253D590%252526DETYP%25253D RELATION%252526LGFL%25253DY,00.html

Alebo co konkretne od toho ocakavas, a co konkretne ti "nejde"?