Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem UPC net

Ahoj vsem!! Chtel bych pochopit (zatim marne) proc, kdyz je v nabidce od UPC (UPC EASY) moznost stahovat az 3072kb/s, mi to stahuje max. 300kb/s. Pisou ze odchylka by mela byt dohromady tak 20%...ale me to nestahuje ani 10% z garance rychlosti. Help pls:-[

AHA, tak to jo, ja jsem vzdycky zmatenej z tech prevodu....jednou sem si to proste nezapamatoval a ted uz v tom budu mit zmatek az do konce zivota:))....tak to je skoda, ze mi to stahuje tak pomalu...budu muset chodit do skoly, tam to jede az 12mB/s....pekelne rychly...