Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Procesor Pentium 4 3GHz FSB800 512kB na desku Intel D845EBG2?

Ahoj lidi,
mám možnost dát Procesor Pentium 4 3GHz FSB800 512kB na desku Intel D845EBG2.Myslíte,že to zvládne a pokud ano tak to mám vyměnit i s chlazenim??A co BIOS budu ho muset flashnout??Zatim tam mám P4 2GHZ.Předem dík.
Změna předmětu, původně: Procesor Pentium 4 3GHz FSB800 512kB na desku Intel D845EBG2 ???????? (anarchist)

Denkez to našel správně. Ten cpu bych ti nedoporučoval novější řada dvoujádrových core duo má lepší výkon a spotřebu. Když koupíš procesor v provedení box je k němu přiložené i chlazení. Nejlepší by to bylo prodat /desku, ramky a cpu/ a koupit něco nového založeného na dvoujádrových procesorech core2 duo.