Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem s připojením na uživatelský učet

Dobrý den mam pořad jeden problem.Prehližel jsem ho ale už me to docela štve a to je to že když zapnu pc a najedou mi uživatelské učty ktere mam dva,tak se mi nespusti až na po 5 restartovani ale neni to vždy někdy i na po druhe a to musim všechno odpojit jako vypnout bedny a sluchatka odpojit z pc.když kliknu na učet tak začne nabýhat ale nenabehne pořad načita..To je ten nej problem.Kdyby ste vedeli co stim nebo co koupit tak diky moc za radu.

co koupit

:-D

Jak je ten uživatelský profil velký? kdyžtak omez jeho velikost. Podle toho že klikáš na nějakou stupidní ikonku usuzuji že jde o Windows XP. Dej start - spustit - control sysdm.cpl a klikni na záložku uživatelské profily, a kdyžtak velikost profilu omez (přesuň věci z plochy, z dokumentů... někam jinam.)

Zkus také promazat tempy a cache prohlížeče.

Skusit vsetky ucty zrusit, zmazat prislusne zlozky v dokumenty a nastavenia, a pod uctom administrator skusit vytvorit nove ucty. Je aj mozne ze mas nejake problemy s HDD alebo kablom k nemu apod., prip. aj nejako posahane Win ze to chce mozno aj novu instalaciu.
je aj mozne ze mas nastavene nech taha nejake profily z domenoveho servera, a ten ma nejaky problem alebo nie je pripojeny apod. Je to PC vo firme?

Kto sa v tom PC vrtal? Ak ti svieti disketova mechanika tak je pravdepodobne do nej naopak zapojeny kabel, alebo je s nou nejaky problem. Disketovu mechaniku mozes skusit uplne odpojit (vytiahnes z nej kabel a v BIOSe nastavis FDD na "None"), a skusit ci to bude stale mrznut.
Ked uz to PC budes mat otvorene tak dotlacit aj kable k HDD a CDROM, dotalcit do mechanik aj do dosky.