Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem trojan

dobrý den,potřeboval bych poradit a dopředu říkám ,nejsem počítačový odborník.
Stáhnul jsem pravděpodobné do počítače nějaký program,který mě při připojeným počítači k internetu hlásí při každém kliknutí ,že počítač je napaden neznámím trojanem a že musím nainstalovat antispem ,který mě nutí si stáhnout.Přitom jsem projel počítač antispemem a ty stránky co mě to radí,mě ukazuje jako nebezpečné.Navíc mám NOD32 a ten žádný vir neregistruje.dost to ale obtěžuje.mužete poradit?? děkuji

Je nutné zjistit název toho trojana, podle toho pak bude probíhat odstranění...

Jaký antispam ti ten trojan doporučuje? Jaká je adresa té stránky, na kterou odkazuje?

Spusť správce úloh a podvej se, co je spuštěno za procesy - a napiš sem třeba seznam nebo nahraj někam na net screenshot.
Dále se přes Start - Spustit - msconfig podívej, co se ti spouští při startu.