Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunguje přehrávání videa - jen zvuk

Zdar, mám takovej divnej problém. Z nějakýho nepochopitelnýho důvodu mi nefungujou videa, s vyjímkou Quick time playeru, ty jediný fungujou. Když třeba pustim nějakej film, okno se "roztáhne" do velikosti jako to bylo dřív, když to fungovalo, ale pak se místo obrazu objeví tma a de jen zvuk. Kodekama to asi nebude, ty sem přeinstalovala hned jako první, zkoušela sem i obnovení systému atd., ale prostě nic... Už sem fakticky bezradná, takže budu vděčná za jakoukoliv radu. Díky :-)

Změna předmětu, původně: Videa (host)

Skus v nastaveni prehravaca vypnut mod overlay.
Este ma napada ze ak mas aj TV vystup a nastavene v ovladacoch grafiky mod "divadlo" tak by to mohol byt tiez ten problem (obraz by siel na TV :) - to ale len tipujem kedze doma nemam ATI a teda ani ziaden mod divadlo tak neviem ako presne sa to sprava. Alebo mas nejaky bordel v ovladacoch alebo directX. Skusil by som preinstalit ovladace k zakl.doske, grafike, a directx.