Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nemazatelná ikona na ploše

mám problém s ikonou, která kdysi obsahovala jedno hudební cd. po určité době jsem se rozhodnul že už to nebudu poslouchat a chtěl to smazat. smazal jsem pouze obsah ale ikony se nemůžu zbavit.
Plocha- levé tlačítko myši-odstranit-ok - koš vysypat-ok a za chvilinku je tam zase
přejmenování také nepomáhá protože po jejím přejmenování se vytvoří s tím samím názvem do 1 vteřiny.
tento počítač - místní disk (C:) - documents and settings - plocha - levé tlačítko myši.... taky nejde
už mě to celkem znervozňuje 3-[ jak se toho nemůžu zbavit, mám XP profesionál ale nevim co stim
Díky za radu

lstivě bych si vytvořil druhý (admin) účet, ikonu nějakého souborového manažeru bych hodil do adresáře plocha v all users, přihlásil se do druhého účtu, ze zajímavosti bych si prohlédl vlastnosti/typ zástupce/oprávnění té nesmazatelné ikony ať vím čím to vzniklo, a smazal ji.