Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno V čem oříznout velký mp3 soubor?

Zdravím,
mám asi 6ti hodinový záznam akce v MP3(kolem 600MB), potřeboval bych z toho vyříznout určitou část (ideálně bez rekomprese), ale všechny mně známé programy to neotevřou, chvíli načítají a pak vyhodí buď chybu, že je soubor přílíš velký nebo spadnou... Zkoušel jsem MP3Trim, Audacity a Nero Wave Editor. Systém XP PRO SP2. Co vás napadá?

Díky!
MaSo

S křížkem po funuse, ale přesto

Mp3DirectCut 2.04
freeware
mp3dc.html
Windows (9x/NT/2K/XP),

Jméno: Mp3DirectCut
Verze: 2.04
Typ: Nahrávání a editace MP3
Systém: Win 95/98/ME/NT/2000/XP
Velikost: 171 KB
Licence: Freeware
Cena: Zdarma
Zkušební doba: Neomezeno
Domovská stránka: mp3dc.html

Aplikace, která nahrává a edituje MP3 soubory aniž by bylo nutné je dekomprimovat do formátu WAV. Program dále nabízí editor ID3tagů, funkci normalize sloužící k úpravě hlasitosti skladby a také silence detection, která najde tichá místa ve skladbě, což lze využít pokud máte všechny písničky v jednom souboru. Jednotlivé skladby pak poté můžete propojit díky funkci pro postupné zesilování a zeslabování zvuku.

gigamania.zive.cz