Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sestava PC

Dela to i GB, zatim se ale u nas nevyskytuji (je to deska GA-MA770-D/S3). Cekam na ne jak na smilovani - v zakladni vybave je i FW a "diluvialni" COM a LPT porty. A co se tyce chipsetu: tohle je skvela volba pro lidi, kteri nejsou magori do dual GPU reseni (ve sve podstate je to ocesana 790x sada). Super bude (asi) AMD780x s IGP na bazi HD2XXX. Cekame za pul roku.

Ta nforce 570 a deska Asus M2N se prodává snad už víc jak dva roky. Už to není dobrá volba:-) MSI bych si osobně nebral mám averzi po blbých skušenostech /pravda před roky/ vzal bych gigabyte nebo asus se stejným čipsetem (690g)

Kompatibilní to bude:-)