Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zdielanie suborov medzi 2 PC v domacej Wifi sieti

zdravim.
mam doma router na ktory je napojeny hlavny PC a potom na router je napojene este APcko,ktore mi po dome vysiela signal,ktory chytam na NB(externa wifi karta)
v PC ten notebook ale nevidim,ani opacne,disky,resp. particie mam zdielane..
ako to zapnut aby som mohol prenasat subory medzi PC a NB cez wifi??
dakujem a sry za sprosty dotaz,ale siete nie su moja silna stranka:-|

z těch adres vidíš sám že na sebe nemůžou vidět.
nejsu wifista, mám jen dojem že ten mód tvého ap musí být bridge, ať nevymýšlí žádné vlastní adresy.
pokud bude mít router třeba 10.0.0.1, a pc za ním něco z rozsahu 10.0.0.x, pak musí mít notebuk taky něco podobného (ať už nastavené ručně nebo přes dhcp z routeru).

jdu chrnět, kdyžtak si počti tu