Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Změna MAC adresy

V zaměstnání jsem k používání notebook Ibm/lenovo ThinkPad R52 - PM 1.86GHz, 1,5 GB, 60GB, DVD-R/RW, XPP a potřebuji změnit MAC adresu. Měl bych prosím tyto dotazy: 1. Lze změnit MAC adresu u WIFI v tomto NB případně jak? 2. Nerozebíral jsem jej a zatím ani nechci (podle dokladů má být v záruce) Tj druhý dotaz Je v tomto NB integrována wifi karta nebo mini pc port.(v mém vlastním NB mám kartu Atheros - doplnil jsem ji). Děkuji a přeji pěkný den

Nejako nechapem, mas tam teda Wifi alebo co nevies? Ak nevies ci mas wifi tak si stiahni everest home a uvidis co tam je.
Ci to je v miniPCI alebo nie je predsa uplne fuk, predpokladam ze to u tohoto nebude v miniPCI, ale inac ako rozobratim to asi nezistis. Inac miniPCi je casto pristupny cez otvor zospodu, takze nemusis rozoberat NB na to aby si sa pozrel ze co je strcene v miniPCI slote.

P.S. MAC menit nepotrebujes, naco ju chces menit?