Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem spojeni NTB a PSP

Je mozne spojit PSP s NTB pres wifi? Jak nakonfigurovat spojeni, abych mohl surfovat s PSP pres NTB ktery je v hibernaci? Nevim jak na to, ty veci se navzajem nevidi, nevim jak v NTB vytvorit "bod spojeni"

Ono pustat sa do wifi siete bez zakl. znalosti nie je moc dobry napad ale ok. Popisane o tom bolo uz vela. Zakl. vec je chapat ze wifi klient (to je to co mas v beznom PC) sa da pripojit na Acces Point (to je nejaka krabicka ktora "poskytuje pristup").
Takze a) ak si vies v nastaveniach NB nastavit wifi na mod access point (AP) tak mas vyhrane (teda takmer, este to potom treba nastavit).
Ak nie, tak existuje moznost spojenie cez wifi typu ad-hoc, to znamena spojenie dvoch klientov, na oboch (PSP aj NB) treba nastavit ad-hoc. PSP ma mozno ad-hoc mod nastaveny defaultne. Ja osobne som doteraz ad-hoc spojenie nerobil, takze skusenosti z praxe ti ja osobne nenapisem, ale info je o tom dost vela na inete.