Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno neuspesne parovanie mobil - PC

Zdravim vas,

uz si neviem rady: na starom PC som mal USB bluetooth, ktore v pohode fungovalo, sparovalo zariadenia (ide mi konkretne o mobilny telefon). Po reinstalacii OS (znovu Win XP Prof SP2) a nainstalovani potrebmne softveru nedokazem sparovat zariadenia. Zariadenia sa najdu, na mobile zadam heslo, ktore vygenerovalo PC Suite, objavi sa dialogovy dotaz na zadanie bluetooth passkey (PIN), kedze som ziadne nedaval (je nastaveny ako non-secure), odkliknem dialog bez zadania tohoto udaju...connetcion failed. Neviem ake doplnujuce info by som mal este uviest, ak bude potrebne, dodam.
Vopred dakujem za pomoc a ochotu. Prijemny den.

Do haja, napadli ma vsetky mozne kombinacie, styri nuly, styri deviatky, ale kedze islo o PIN vyskusal som aj PIN telefonu, no toto ma vazne nenapadlo. Ale tak to uz byva: riesenie byva vzdy trivialne a chyba byva medzi stolickou a klavesnicou;-)
Vdaka Ti za vyriesenie "problemu".