Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zatopený PC

Zdravím. Známá má v práci počítač na zemi. Přes víkend prasklo ústřední topení a PC byl cca 5 cm ve vodě. Od té doby ani nepípne. Co mohlo odejít? Zdroj jsem zkoušel jiný a bezvýsledně. Bude základní deska po smrti?

No chce to vysušit /oddělat bočníce, ideálně komponenty na topení a nechat dva dny/ a vyzkoušet. Kdyby tam měla mikroatx desku tak ta by snad ani namočená nebyla. Možná stačí vysušit. Zkoušel bych to s jiným zdrojem, ten z havárky bych rozebral a prohlédl.

Dost počítačů z povodní se podařilo rozběhat a to bylo někdy aj s odbahněním.