Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vybrat reproduktory Z-5500 nebo A/V receiver+reprosoustava

Ahojte, opět znovu řešim dilema s výběrem repra. Mám dostupných 10,000 korunek českých a nemohu se stále rozhodnout či je lepší pc sestava reproduktorů 5.1 Logitech Z-5500 nebo zesilovač + 5.1 reprosoustava. Byl sem už nakloněn a smířen s koupí logitechů, ale neddávno sem viděl v akci slušnou sestavu s receivrem JVC a 5.1 reproduktory s výkonem též 500W(značku sem už bohužel zapoměl, ale nebyla mi nějak známá) v akci za 10k. Chci se poradit jestli by stály za něco ty dřevotřískové reproduktory nebo logitechy. Použití hlavně na filmy,hudbu, později připojit k DVD přehrávači. Díky za vaše názory

JVC? Ja osobne by som radsej volil receiver nejaky osvedcenej znacky ako H/K, denon, yamahu, apod. Firmu JVC mam skor v hlave zafixovanu ako viac komercnu, nie ako hifi. No ale otazka je cena (yamaha robi tusim aj lacnejsie receivery, ale netusim ako su na tom konkretne s cenou a kvalitou u tych najlacnejsich).

P.S. ten JVC co planujes je co presne zac? (nejake oznacenie, apod?)

Bohužel jak jsem psal výše, obchodní sít elektra "Okey" dává mizerné info o výrobku.. Zesilovač nevypadal vůbec špatně a info se pokusim získat až tam pojedu v nejbližší době.

BTW: musim se omluvit, neni to A/V receiver jak jsem už zmínil v popisku ale pouze zesilovač.

Focaly to bohužel nejsou, to bych bral všema deseti :-), ale myslel sem to tak, že vypadají podobně konstrukčně. Kromě bassreflexu umístěného vzadu jsou totožné s reprem na které jsem dal odkaz. Myslim si že to je pouze zesilovač ale se všemi vstupy které se dnes využijí (optické). Mimochodem to repro má značku, ale mě je neznámá a slyšim o ní poprvé.