Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poradí někdo jaké vybrat multifukční zařízení????

Ahojky všichni,
poradí mi někdo jaké vybrat multifukční zařízení pro domácí použití?? potřebuji slušnou tiskárnu, skener i koúpírku, ráda bych aby to také tisklo slušně fotky. Připojené by mělo být k notebooku Lenovo 3000. Váhám mezi dvěmi značkami a to
http://www.alza.cz/hp-photosmart-c3180-a4-barevna-t iskarna-skener-kopirka-22str-mono-20str-color-cteck a-6in1-32mb-usb2-0-d65592.htm a
http://www.alza.cz/multifunkcni-inkoustova-tiskarna -epson-stylus-dx4450-d82345.htm
Díky za pomoc, nejsem odborník zdravím carrera5

zalezi kolik toho budete tisknout. Co to je domaci pouziti 10 papiru tydne ? To HP nema oddelene zasobniky (barvy jsou v jednom) coz je opravdu velke minus. V tomto levnem segmentu moc kvality necekejte. Radeji bych nejakou korunu pridal a za cca. 3000Kc koupil aspon index.htm .

Urcite Canon a to min od 5xx rady, cize Canon MP520 (530 je novinka a je este pomerne draha...to radsej este zohant MP610 ak sa da). Ma oddelene farebne zasobniky, co je velmi ekonomicke, peknu tlac a solidny skener. Navyse sa nekazia velmi.
Ja osobne nic ine nepredavam pokial si zakaznik da poradit.