Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Kde sehnat atyp. klavesnici?

Ahoj,

nevite nekdo kde by se dala sehnat v dnesni dobe asi uz "netradicni" klavesnice? Shanim klavesnici, ktera musi mit tlacitka na sleep a vypnuti pc. Ony uz se asi delaji jen klavesnice s jednim tlacitkem a to prevazne sleep. Ja pozaduji obe tyto tlacitka a dalsi pozadavky jsou nizky zdvih klaves jako u ntb a tlacitko ENTER na spodni casti dlouhe(delka jako 2 mala tlacitka). Nechci pouzivat klavesove zkratky a ani nic podobne. Nikde jsem podobnou klavesnici nenasel, kdyby jste nekdo o necem vedel, tak dejte odkaz. Zadne dalsi funkce mit nemusi, nepotrebuju multimedia a dalsi blbosti. Cena je v podstate jedno, jen nechci klavesnici za 2tisice apod. Hledal jsem po internetu, ale fotky, ktere maji v obchodech jsou tak male, ze neni vubec videt na popis tlacitek. Mam nekolik let starou Chicony a ma vse mimo nizkeho zdvihu klaves. Jenze ja si na ntb navykl na ten stisk a ted na klavesnici nejsem schopen nic napsat. Je to samy preklep a zavazi mne ty mezery mezi tlacitkama. Neni to zvykem, nezvyknu si na ni. Je to tim, ze drive jsem na ni mohl psat, protoze jsem nepsal tak "rychle" jako ted. Na ntb jsem se trosku naucil psat rychle a na velke klavesnici ty mezery proste zavazi.

Aha, to me nenapadlo. Ja jsem totiz porad nevedel, jak se nazyva to vypinani a tak jsem prochazel obchody a hledal klavesnice podle dratu a bezdratu. Ten sleep ma snad kazda klavesnice. Dival jsem se na ty dalsi a podle tech fotek se nezda, ze by to byly ty s nizkym stiskem, ale pisou to u nich. Nejlepsi by bylo to stejne nekde videt, ale to nejde. Takze asi budu muset zneuzit tech 14 dnu na vraceni objednaneho zbozi pres net.