Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Posouzení sestavy

Stavím teď jedno PC (z kategorie těch výkonějších), tak bych byl rád když by mi zdejší odborníci zhodnotili výběr komponent, případně poradili co změnit. K tomu bych ještě rád připojil dotaz, zda uvedené komponenty bez problémů rozjedu na 64-bit Windows Vista Business. Díky za všechny reakce :-)

Skříň: Thermaltake VB6000BWS Swing
Zdroj: Enermax Liberty 500W DXX
Základní deska: Gigabyte X38-DS5
Procesor: Intel Core 2 Q6600
Chladič: Scythe SCNJ-1100P Ninja Plus Rev. B
Paměti: A-Data Vitesta EE 4096MB (kit 2x2GB) 800+ MHz
Grafická karta: Leadtek WinFast PX8800GT 512MB DDR3
Pevný disk: 2 x Western Digital Caviar SE16 3.5" 500GB WD5000AAKS
Mechanika: Samsung SH-S203P černá
UPS: APC 700VA CyberFort II CZ

Všechny komponenty plánuji koupit v ostravské Alfě. Cena: 33 000 Kč

Všechno hezké a krásné akorát to cpu bych řekl že už je mimo hru. Zvlášť když mají být teď ty nové 45mm cpu od intelu. Možná bude lepší rychlé dvoujádro pokud je to spíš na hry, čtyřjádro se dobře využije při zpracování videa.