Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s DVD mechanikou

Mám problé s DVD mechanikou LG GSA-H55N. Mechanika načítí i vypaluje DVD v pohodě, ale s CD-R je problém. Když začnu vypalovat na CD-R tak ukáže 6-8% hotovo a pak hodí chybu vypalovíní a vysune CD. Už jsem vyzkoušel více CD a všechny jsem odepsal. Nevěděl by někdo co stím. Jestli je to SW nebo HW.OS mám Vista premium 32-bit.Moc prosím o pomoc.

Zkoušel jsem vypalovat Nero 7 a také přímo ve Vistách.
Hlášku to píše "Nastala chyba při vypalování rychlostí 16x (2400kb/s).
Nic jiného to nehlásí a vyhodí to CD ven z mechaniky. Zkoušel jsem to různýma rychlostma a výsledek je stále stejný. Předem děkuji za radu.