Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Office 2007-duplicitní zprávy v Outlooku a nemožnost odeslat samostatný list Excelu

Ahoj, mám prosbu, týká se Office 2007 Basic:
1. Outlook stahuje ty samé zprávy několikrát, ve verzi 2003 u stejného účtu to nedělalo. Zvýšil jsem časový limit pro stahování zprávy na 5 minut, bez výsledku.
2.Z Excelu nejde odeslat samostatný list jako text v mailu, verze 2003 se zeptá jestli chci odeslat pouze list nebo celý sešit, verze 2007 přiloží celý sešit ke zprávě bez dotazu.
Jestli někdo máte řešení, předem děkuji.

Pánové moc děkuji za svatou trpělivost s dementním strýcem chovancem. Vyřešeno !!! Jupí. Postupoval jsem podobně již odpoledne jako dle MaSovy kartinky, bohužel jsem si přidal ikonku "E-mail" místo "Odeslat poštou". Vypadají podobně a já myslel že znamenají to samé, prostě té druhé jsem si nevšiml. Ode dneška vím že e-mail a odeslat poštou jsou dvě naprosto rozdílné věci. Slabou útěchou mi je že stejně dementní jako já jsou na mrkvosoftí infolince, když mi tvrděj že to nepůjde a tím mi berou veškerou naději. Ještě jednou dík a každému :beer::-D