Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozšíření RAM z 256MB o 1GB

Dobrý den, zase tady píše PC laik, tedy já, tak se předem omlouvám. Prosím Vás, mám v mém počítači RAM paměť 256 MB, vím že je to málo, proto bych rád zakoupil novou, třeba 1024MB. Bude to prosím stačit??? Teda, hry nehraji, mám to jenom spíš na internet, dívání na filmy atd... ale zdá se mě, že ten počítač pracuje dosti pomalu, ale nevím zda to pomůže. Pokud ano, prosím kolik ta karta asi stojí, nějaká střední třída. A jestli bych zvládl instalaci do PC sám. Onehdá jste mě tady radili na zvukovou kartu a instalaci jsem nakonec zdárně zvládl, za to ještě jednou děkuji. Děkuji Všem za odpověď. David Vladík

Změna předmětu, původně: RAM (host)

Počítám že když je to starší tak tam nebude DDR2 ale maximálně DDR1. Pozná se to tak že se do počítače strčí hlava a paměť DDR má ve slotu jeden zářez-klíč a SDRAM má klíče dva.
SDRAM

DDR modul 512/400 stojí orientačně asi 600 a 1G asi 1100. SDRAM jsou o cca 30procent starší a dražší, tady bych spíš bral bazar/použité.