Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem po preinstalacii xp nejde otvorit D:/

Zdravim,
kamosovy som preinstaloval win XP mal Cecko a Decko na Cecku mal windows a na Decku mal ostatne veci tak som mu sformatoval Cecko normalne vsetko nainstaloval a po instalacii ked chcem otvorit Decko tak mi to vypise niaku tabulku nieco s Wireles conection a take nieco ked dam no nic sa nestane a ked dam yes mi to otvori niaky text v poznamkovom bloku skoda ze nejsom este u nho by som to skopiroval ... moze to byt tym ze este nejsu nainstalovane ovladace ? pls help

Ovladace nie je od veci instalovat. Tak ci tak, nimi by to byt nemalo.

Ale mohol by ste sem napisat tie hlasky presne, nie stylom, nieco to vypise, "niaku" tabulku. Ta "niaka" tabulka vam zrejme nieco chce oznamit, tak ju poctite a precitajte, popripade sem napiste.

A skuste sa pozriet aj do Disk Management-u, ci tam nenajdete tu vasu stratenu particiu.