Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Propojené PC s LCD TV - co a kde nastavit?

Ahoj, prosím o radu. Máme propojené PC s LCD TV (graf. karta RADEON 9200 a TV Samsung LE32S8). Propojeno máme kabelem VGA (z počítače pomocí redukce DVI na VGA, kabel do TV je tedy VGA - VGA). TV jsem nastavila jako 2. monitor přes Vlastnosti-Nastavení a po označení sekundárního monitoru jsem zaškrtla "rozšířit plochu i na tento monitor". Nastavení jsem zvolila podle doporučení výrobce LCD. Teď mám problém, že se na TV zobrazuje právě jen ta plocha z počítače, ale nic víc :-( Prosím, co všechno a kde je ještě třeba nastavit? Díky všem za rady ;-)

pane boze, vpravo dole mas cervenu ikonku "ATI". Ak ju tam nemas tak nemas nainstalovane kompletne ovladace pre grafiku aj s catalyst control center tak si nainstaluj ovaladce.
Ak ju tam mas tak dvakrat klik na nu (alebo pravy klik - control center), otvori sa control center, prepni si ho napr. na rozsireny mod pre expertov ("advanced"), tam mas nejaku polozku ze displays manager, tam vidis tie dva monitory, kliknes na druhy a zvolis si klonovanie. Mam to tu anglicke tak neviem ceske nazvy, si to tam najdi.

Ak mas starsie ovladace tak tam to moze byt inac, ak tam vidis obrazky pripojenych monitorov tak u nich mas take modre cudliky a s nimi si prepinas na klonovanie, alebo pravy klik a tam si to najdi. Alebo sem vloz obrazok toho co mas na monitore (ak nevieas ako tak si pozri clanky http://pc.poradna.net/article/view/4-jak-ulozit-obs ah-obrazovky http://pc.poradna.net/article/view/2-vlozeni-obrazk u-na-poradnu), alebo si pozri navod ku grafickej karte ze ako sa nastavuje klonovanie.