Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Strašně se seká okno ve windowsu ..

Dobrý den.
Dneska jsem musel instalovat windows, protože mě to do nich nechtělo pustit, nainstaloval jsem to, ale během instalace nastali nějaké komplikace, při instalování nějaké části, ale nevím jaké (dal jsem storno)
Instalace dokončena, naběhl windows, ale nastal problém.

Když jsem zapl internet a chtěl sject dolů, tak se to strašně seká to okno. To samé, když otevřu nějaké okno na ploše a chci s ním hýbnout, tak se to také strašně seká..
Bohužel nevím co s tím je a než to dám doopravy, tak pokud nění nějaké vysvětlení jak se toho zbavit?

PS.. to samé i jinde, když chci sjet se stránkou dolů, tak se ten obrazk kouše.. :( Je možné, že to bylo při té instalaci, že jsem tam dal u jednoho storno, protože se to nechtělo vůbec nainstalovat a pořad se to instalovalo dokola

Brtnik vyssie nie nadarmo napisal:

někomu to svěř.

Ked ani neviete, na akom CD mate hladat drivre (nie, tie sa skutocne nehladaju na CD s Windows), ako chcete zvladnut identifikaciu HW, nasledne stiahnutie potrebnych driver-ov? Stoji vam to za tu namahu? Za par supov vam tie Windowsy spojazdnia v nejakom lokalnom IT shope. ;-)