Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mění se jas monotoru

Vlastnim monitor Hyudai Image Quest Q910 . Po zapnuti se asi po 10 min straci jas a pak se zase zesvětluje.O co jde? Mam ho 5 let.
[mod]Změna předmětu, původně: monitor (Rce)[/mod]

zustava obraz ostry pri tom zesvetlovani a ztmavovani ? Pokud ne, tak bych to videl na VN trafo. Pripadne zmensuje se a zvetsuje cely obraz a "pumpuje" ? Trochu by to chtelo vice vadu popsat. Kazdopadne 5 let provozu zase neni na CRT tak moc (pokud nejede 24 hod denne).