Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sitova karta nekonfiguruje dhcp..

Dobry den ,, windows xp a sitova karta.
Karta funguje zkouseno na linuxu.
Na tomto pc je vytvoreno telefonicke pripojeni ktery bylo jako vychozi toto jsem zrusil, ale jeste musim dodat ze v nastaveni toho telefonickeho se dalo nastavit vnitrni sit lan kde byla nejaka ip adresa to jsem take zrusil.

A problem je v tom ze sitova karta nedostane od dhcp nasi ip ale porad tam cpe tu adresu co jsem videl v tom nastaveni toho tel. pripojeni..

Doufam ze tomu jde porozumet. Ptejte se doplnim info

Adres musi byt dost toliko zarizeni tady nemame max10..

C:\Documents and Settings\Uživatel>ipconfig /release

Konfigurace protokolu IP systému Windows

Adaptér sítě Ethernet Připojení k místní síti 15:

Přípona DNS podle připojení . . . :
Adresa IP . . . . . . . . . . . . : 0.0.0.0
Maska podsítě . . . . . . . . . . : 0.0.0.0
Výchozí brána . . . . . . . . . . :

C:\Documents and Settings\Uživatel>ipconfig /renew

Konfigurace protokolu IP systému Windows

Při obnově rozhraní Připojení k místní síti 15 došlo k chybě: Požadovaný zprostř
edkovatel služby nelze načíst nebo inicializovat.

C:\Documents and Settings\Uživatel>