Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem IPQoS

Dobry den mam routr PTI-845 a kdyz chci na nem v "Policy database" vytvorit pravidlo tak to nejde proste to vyplnim dam "Apply" obnovi se mi stranka ale pravidlo se mi nezobrazi.Nemužu přijít na to v čem je chyba.

Předem děkuji za každou odpověd a doufam ze me neukamenujete:)

Nastavuji to takto:
Ingress Interface LAN group 1
Destination Interface Data
Class of Service CoS1
Source IP 10.0.0.140
Mask 255.255.255.0
Protocol UDP
Source port Strat 30000
Source port End 30010
Destination port start 30000
Destination port end 30010

Zkusil bych vymazat cache prohlížeče ve kterém to konfiguruješ. Nebo použít prohlížeč jiný.S tímhle jsem se u zařízení konfigurovaných přes eth. rozhraní už několikrát setkal, vždy se ukázalo že je chyba v prohlížeči.Tím nechci říci že by nemohla být i jinde.