Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ovladače čtečky

Dobrý večer,prosím o pomoc při hledání ovladače ke čtečce karet:Ricoh RL5C476 cardBus Controller.Jedná se o čtečku v notebooku A3500L.

Nainstaloval jsem ten ovladač,restartoval a vykřičník je stále ve správci.Jsem na těch stránkách,ale moc mě to nejde na svět,mám pocit,že to bude složité,ten Ricoh je totiž značka foťáků,tak mám pocit,že do notebooku nabušili čtečku od jiný firmy,ale je to originál z výroby.

Dobrý den,nemáte někdo prosím zmiňovaný model notebooku?Potřebuji jen ten ovladač ke čtečce,zaslání bychom snad nějak vyřešili.Příště CD zálohuji,již se mě to stalo podruhé,ale v prvním případě to bylo jednodušší.Předem děkuji za případnou pomoc.