Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Downgrade Vist na XP-čka

Chci se zeptat na věc ohledně downgrade Windows Vista Business na Windows XP Professional. Chtel jsem Visty downgradeovat a v obchodě mi řekli,že si musím koupit instalační CD s XP-čkama,ty normálně nainstalovat a pak zavolat na linku MS a sdělit jim číslo Vist a oni mi obratem sdělí číslo do XP-ček. Při instalování XP-ček se mě to ale na žádné číslo neptalo a normálně se to nainstalovalo,takže jsem ani nikam nevolal. Je to vůbec možné?!? Postupoval jsem správně?!? Vše ale chodí tak jak má! Na net jsem počítač zatím nepřipojil,tak snad se nestane ani nic až tak udělám. Díky za odpovědi!!!

Koupil jsem to normálně v obchodě jako instalační CD pro XP-čka. Cena byla asi jen 52,-Kč. Řekli mi,že bez toho ten downgrade neudělám. No a při nainstalování se mě to potom ve vlastnostech objevuje jako OEM verze i s jakýmsi číslem,který jsem tam ale nezadával!!! Spíš mi jde o to,jestli ty XP-čka nepřestanou po nějaký době pracovat,když vlastně asi nejsou registrovaný.... A taky jestli projdou testem ověření pravosti až to připojím na net.

Právě,že ani při instalaci ani při spuštění to po mě nic nechtělo!!! Vše se tváří O.K. tak to snad i bude:-) Je možný,že se to "rebuild" CD nedá samostatně koupit a prodali mi ho jen proto,protože jsem chtěl ty Visty downgradeovat. Zítra ale pro jistotu zavolám na tu linku MS,abych měl klid a když tak dám potom vědět,jak se věci mají!!!

Tak na lince MS mi řekli,že by mělo bejt všechno O.K. Ještě mi řekli,abych si pro jistotu zkontroloval aktivaci Xp-ček tak,že do Start-Spustit napíšu:oobe/msoobe /a
Po tomhle mi to napsalo,že systém Windows je již aktivován a tak je prej všechno v pořádku!!! Musím ale říct,že na tý aktivační lince MS s nima není kloudná řeč a mluvil jsem postupně se dvěma chlápkama a každej tvrdil něco jinýho:-):-):-)