Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou navigaci, ukazující aktuální max. povolenou rychlost?

Dobrý den, vzhledem k tomu, že už mám 10 bodů, měl bych asi trochu zpomalit. Ale furt koukat na značky a přemýšlet nad tím, to by mně asi jeblo, tak mě napadlo,

jestli neexistuje navigace, která umí ukazovat max. povolenou rychlost, ale AKTUÁLNÍ. Fungovat by to mohlo třeba tak, že se to jednou týdně připojí na internet a stáhne aktuální data, nebo nějak podobně, ale ta aktuálnost je pro mě naprosto klíčová, ne že někde (třeba v Praze v Holešovičkách) dají 50 místo 70, a navigace bude i za měsíc vesele ukazovat 70.

Také by bylo dobré, kdyby navigace uměla upozornit na překročení rychlosti (o nastavitelný počet km/h).

Ostatní parametry navigace mě nezajímají, používám TomTom v symbianovém mobilu a jsem max. spokojený.

Předem díky za tipy.

loading...

Blahoslavení chudí duchem, neboť jejich je království nebeské.

Příklad: Denně dojíždíte do práce řekněme ze Zdib do Prahy. Jedete po dálnici dolu k mostu Barikádníků, bývala tam vždycky sedmdesátka. Teď je tam padesátka. Jelikož jste na tu sedmdesátku zvyklý, můžete tu padesátku snadno přehlédnout, protože tam žádná výrazná značka (třeba velká na žlutém podkladě) není. Dejme tomu, že pojedete 74, chytnou vás, a hned tři body dolů. To má fakt smysl. Je tohle opravdu podstatou bezpečnosti silničního provozu?

Proto sháním ten přístroj, který mě na to upozorní, abych tohle mohl vypustit a skutečně se věnovat sledování toho podstatného v provozu.

A co se dočkám od místních poraděnků?

A už je to po několikáté, tak víte co? Jděte do prdele.

Ano takze kvoli tebe specialne maju stavat 2x5m billboardy ze "zmenila sa maximalna povolena rychlost"?
Aby si jeho velicenstvo pan Malek vsimol, ze ma spomalit? Takych ako ty by mali povinne posielat na odstrel...
Ak v aute soferujes, tak sa venujes dianiu na ceste + predpisom, nie oralnemu sexu a vypekaniu muziky typu "basypyco"...sa stavim ze mas natuneny mercedes s 5L motorom...uboziak.

Navigacia ako taka existuje ale necakaj ze to bude zakazdym liezt na internet - skade ho to ma akoze zobrat, ked vsade wifi nemas, ci za sebou potiahnes LAN kabel?

A uz fakt neviem co je pre teba "to podstatne v provozu", ked sa ti uz ani nechce sledovat znacky.

A namiesto posielania ostatnych do prdele sa radsej posli sam, ale na psychiatricke liecenie.