Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problé s rozlišením

Když mám rozlišení nastaveny ve formátu 800x600 tak to mám hrozně rozmazany a má to špatnou velikost, v nějakých hrách v menu nejde nastavit na 1024x768 a tak třeba při fotbalovém manažerovi to nejde vidět protože je to hrozně rozmazany a posunuty.:-(:-):?:

Werich + Horníček, "Interview"
Přesněji je to:

Takže já položím otázku, ...
... a já ji zvednu.
Ne, já to myslím obrazně.
Aha, obrazně.
... já že položím otázky a vy si to zodpovíte.
zarazí se: Vy nemáte odpovědného redaktora ?!
Samozřejmě, že máme. Ten zodpoví ty vaše odpovědi.
Ano, ano ... takže to je dělba údělu.