Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosím o překlad do ČJ

Mohl by jste mi prosím někdo přeložit tento text:

I have fixed my problems. i tried a lot of things like writing my harddrive with zeros. Eventually what worked was to change DVD/CD player properties in the bios. I set it to mode0 instead of auto. And the cd would not randomly some during loading xp setup. of course, then I needed to fix the pci.sys error message. That was solved by using a slipstreamed xp cd with Sp2. now it is running perfectly...

Děkuji.

Opravil jsem problém. Zkoušel jsem spousty věcí, jako přepsat můj disk nulami. Připadně, co fungovalo, bylo změnit nějaké nastavení DVD/CD v biosu. Nastavil jsem mode0 namísto auto.

And the cd would not randomly some during loading xp setup (tohle snad není ani anglicky...:-))

Samozřejmě, pak jsem potřeboval opravit chyhu s pci.sys. To jsem vyřešil použitím slipstreamed CD XP s SP2. Nyní to pracuje perfektně.

Psal tohle angličan/američan? Jestli jo, tak se mi zdá, že nějaký dyslektik.

Píšou tam že problém se dá vyřešit použitím instalačního cd XP s integrovaným service packem 2. Zbytek sou marketingový kecy. Pokud si cd neseženeš tak návod na slipstreaming SP2 na instalační cd najdeš na zive.cz nebo na cdr.cz.