Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mám v počítači spyware Suspenzor PC a nevím, co to je a kdo mi to tam dal?

Dobrý den
Po startu win,asi po 10 vteřinách naskočí na ploše toto okno :
http://img518.imageshack.us/my.php?image=capture260 12008095950yt3.jpg
když kliknu tak to přepne sem:
http://img518.imageshack.us/my.php?image=capture260 12008100103eq4.jpg
Nevíte prosím někdo jak se toho zbavit? uz jsem projel pc vším možným a nic nepomohlo

Změna předmětu, původně: co to je? (host)

zavirovaný vašek: je to spyware (něco jako vir), jen se šíří a funguje trochu jinak.
ale pro lopaty kteří nerozumí ani vlastnímu pc, a bohužel přesto jsou na něm administrátory, to může být jedno. nejškodlivějším elemententem totiž není 1000 virů, parazitních webových skriptů nebo zavirovaných rapidshare vychytávek, ale tupost samoadmina který stáhne a nainstaluje cokoli (tímto zdravím tvůj suspenzor).
odstraníš to například primitivními nástroji typu antivir/antispyware pokud máš správnou verzi, nebo něco jako process explorer pokud máš mozek.