Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Skype heslo?

Nevíte někdo prosím, jestli se lze u Skypa 3.0 přihlašovat se zadáním hesla podobně jako to je u ICQ? Chtěl bych mít před manželkou soukromí. :-D
Lze mi tam změnit heslo, ale nastavení přihlášení s heslem jaksi nemůžu najít.Prosím o pomoc a radu. Díky

No, vyřešil jsem to instalací novější verze (z 3.0 na 3.6) a tam už mi šlo to nastavení přihlášení s heslem, ale u tý verze 3.0 mi to prostě nešlo.
No ono by to šlo, ale prostě to tam nebylo.
Moc děkuji všem. S pozdravem Karlososak