Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem restarování windows xp po přihlášení

zapl jsem počítač a čekám že mi v pohodě naběhne jako vždy.ale k mému překvapení systém nabíhal velice pomalu a když konečně naběhl tak se asi po minutě objevila na obrazovce zpráva že systém nusí být restartován.vypnutí nařídil NT Authority systém z důvodu že se nepodařilo někam připojit.toto se objevuje po každém zapnutí.je třeba reinstalovat windows xp rpofesionál?fanda

píše mi tam přesně toto:
Critical error
Failed create Devices object at service(0x800706B).Please reinstal HDD life

a asi po minutě se zobrazí:
Probíhá vypnutí systému.vypnutí vyvolal NT authority systém.systém musí být restartován protože vzdálená volací procedura RPC byla neočekávaně ukončena.to je fakt všechno