Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem strankovaci soubor

Prosim o radu. Mam 2GB ram a tim padem jsem strankovaci soubor vypl, ale i presto mi spravce uloh v zalozce vykon ukazuje strankovaci soubor. Proč? já ho nechci. Nechapu proc windows neco porad chce swapovat kdyz mam 1.5 GB ram volne.

Pod využitím cpu je strankovaci soubor a takovy ten graf jako u cpu a ukazuje kolem 480 MB a kolisa hore dole a je to ve spravci uloh-výkon. Ve vlastnostech systemu v nastaveni virtualni pameti je nastavena celkova velikost strankovaciho souboru 0 MB. Mam windows XP pro SP2.

spominany graf nehovori nic o realnom vyuziti strankovacieho suboru, v skutocnosti hovori len o tom kolko miesta by bolo potrebneho v strankovacom subore ak by bolo vsetko z fyzickej pamate odstrankovane na disk, realne vyuzitie strankovacieho suboru nie je mozne ziadnym jednoduchym sposobom zistit
kazdopadne ak si strankovaci subor vypol, tak ho windows jednoducho nepouziva