Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem frekvence procesoru

Zdravim, omlouvam se za svuj hloupy dotaz, ale proste tomu nerozumim :)
Ktery z techto dvou procesoru je lepsi:
Intel Celeron D352 3,2GHz 533MHz BOX 775pin NEBO
Intel Celeron 440 2,0GHz 800MHz BOX 775pin

je tam rozdil 1,2 GHz, ale taky ten rozdil 533 a 800... cenove jsou oba stejne, ktery mam poridit? :)
Diky moc

Jedná se o procesory s rozdílnou architekturou a zde se nedá porovnávat navzájem jejich frekvence. Jednoznačně Cel. 440 je výkonnější a přitom úspornější (je to vlastně polovina z Pentia E2180). Pokud ti ho vezme deska, tak není nad čím uvažovat.