Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno VMware

Zdravím,dají se kopírovat soubory do virtuálního PC z hostitelskýho kromě flash nebo CD?Nebo to nějak sesítovat abych videl HDD na host.PC?

Samosebou že dají. U grafických OS není žádný problém, stačí v nastavení vybrat složku. Ale o něco níže mám dotaz na to, jak zpřístupnit hostitelské složky v prostředí DOSu ve VirtualBoxu. Nemáte nějaký nápad?

Dá se oboje - první přes Vmware folders či jak přesně se to jmenuje, které komunikují s virtualizovaným OS přes Vmware tools. Nebo nakonfigurovat síť na virtuálním stroji úplně stejně, jako by to byl jiný fyzický počítač.

Jak na oboje je v nápovědě.