Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win32.Agent.pz

Prosím potřebovala bych pomoci. Už dlouhou dobu mám v pc vir Win32.Agent.pz a nic mi ho nechce odstranit, kvůli tomuto viru mi nejspíš nejdou háčky a čárky u těchto písmen "t,n,d,o". Jestli někdo víte, jak se toho viru zbavit, tak prosím pomožte, už jsem vážně zoufalá :(.

Tento vir dopravdy zabraňuje psaní háčků a čárek. Jde jednoduše odstranit. Stačí načíst systém s instalačního CD Windows (na bootovat, jako při instalaci). Potom na první obrazovce zmáčknout "R" jako opravit. Jakmile se přihlásíš k windows, tak se dostat do adresáře c:\windows\system32 je přes příkaz "cd". Tam napsat rename ntos.exe ntos.aaa (přejmenování škodlivého souboru). A vir je odstraněn. Hodně zdaru. radek.nirvana@seznam.cz