Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Rezidetní ochrana Avastu

Jde prosím nějak spustit a zastavit rezidentní ochranu Avastu (mám pouze standartní štít) jinak než přes ikonku v systray? myslím třeba přes příkazový řádek nebo spuštěním nějakých souborů (s nějakými parametry). Před hraním her totiž automaticky v dávkových souborech vypínám některé programy abych měl co nejlepší výkon, pokud vypnutím procesu tu rezidentní ochranu zastavím, tak se již spuštěním toho procesu rez. ochrana nezapne.

Kdepak, s komentářem - je opravdu zvykem tykání.Tradiční "společenské hodnoty" zde neplatí a platit ani nemohou.Svým způsobem nikdo nemůže vědět kdo je kdo a vykání založené na principu,starší/mladší(nadřízený/podřízený) je zde nahrazeno zkušenější/méně zkušený,nebo rovný/rovný a aby to bylo v přátelském duchu,rovnou se přejde na tykání.Primárně vyžadovat vykání mi připadne archaické.

EDIT//k původnímu dotazu:tazatel chce dávkově přizpůsobit systém před spuštěním hry(žádné klikání)což se hodí-jedním kliknutím zastaví/pauzne/spustí.