Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Yamato - show japonských bubeníků

Viděli jste to někdo? Za měsíc a půl mi budou koncertovat kousek od baráku
a do pátku si koupím lístky (490-1260 Kč), tak doufám, že to bude stát za to.
Stejně mě asi neodradí ani negativní reakce. :-)

Jde o to, jestli se víc bubnuje, než klaní, či naopak. Já byl kdysi na nějakém supervycvalovaném koncertě klasické japonské hudby a bylo to ve stylu
brnk....... brnk........ brnk.......
20 brnků za hodinu, k tomu uklánění se a studené jako psí čumák.
Hoď sem link, co jsou zač.

To mi připomíná jak Jára Cimrman naučil Japonce jíst příborem místo hůlkama a v ušetřeném čase jim složil a přednesl báseň, která, ačkoli byla v češtině, sklidila u Japonců velký potlesk:

Jamaha, Jamaha,
s tyčinkami námaha.
Fudžiama hirohito,
příbor nerez rychle sní to.
Okinawa Trutnov Kurily,
tora, tora, tora