Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Propojení PC a LCD TV

Prosím o radu. Potřebuji propojit notebook s výstupem VGA s LCD televizí se vstupem HDMI. Existují nějaké redukce? Na netu jsem hledal, ale zase tak moc tomu nerozumím. Můžete mi někdo prozradit jestli to vůbec jde a když ano, tak jak? Zatím díky.

Ak ma notebook len VGA (nema ani SVideo alebo cinch TV-vystup, ani HDMI ?), tak to nejde nijak (teoreticky by to mohlo ist prevodnikom VGA->HDMI ale ak vobec existuje tak podla mna bude hodne drahy).

Samozrejme ak by tvoja LCD TV mala aj klasicky VGA vstup, tak to ide VGA->VGA kablom.